цікаві факти

Свята і неробочі дні: 1,2 січня (Новий рік), Новий рік за місячним календарем (січень або лютий), 1 березня (День Незалежності), 5 квітня, 5 травня (День дітей), День народження Будди (зазвичай в травні), 6 червня (День пам’яті), 17 липня (День Конституції), Дні дяки (кінець вересня або початок жовтня), 3 жовтня (День підстави Кореї), 25 грудня (Різдво).
Фестиваль Chunhyang - проводиться в Hамвоне (70 км. на північний схід від Кванджу). Hа імпровізованій сцені актори відтворюють стародавню корейську легенду про нещасну любов дочки простого артиста Chunhyang і сина місцевого правителя, які таємно від всіх одружилися, але незабаром, по волі злої долі, були вимушені розлучитися назавжди.

stroy-dostavka.kh.ua - купить кирпич в Харькове лучшее предложение! Під час фестивалю Chunhyang проводиться конкурс пісень, в яких розповідається трагічна історія цієї любові.
Національні особливості: Корейців відрізняє життєва стійкість. Корейці дотримуються учення Конфуція. Конфуціанство - це не релігія в її класичному розумінні, а філософське учення і життєве повчання. Ця філософія відводить кожній людині певне місце в суспільстві. Якщо син залежить від батька, то працівник залежить від працедавця.
Така ранжірованность корейського суспільства строго дотримується. У корейському суспільстві домінуюче положення займають чоловіки.
Корейці пунктуальні. Розділ корейської фірми має незаперечний авторитет. Під час ділових переговорів, на стіл керівника не прийнято класти рекламні проспекти, ділові матеріали.
В країнах Сходу велике значення надають фарбам. Наприклад, не можна писати ім’я людини червоним чорнилом. Цими фарбами буддисти користуються, якщо людина померла.
географія: Держава загальною площею 98,5 тис. кв. км., знаходиться на північному сході Азії і займає південну частину Корейського півострова. На півночі граничить з КНДР. На сході омивається Японським морем, на півдні і південному сході - Корейською протокою, на заході - Жовтим морем. Ландшафт країни різноманітний, але 70% території покрито горами.
Уздовж берегової лінії розташовано більше 3000 островів. Найвища гора Халласан (1950 м.), розташована на острові Чечжудо. У південній частині протікають декілька крупних річок.
Валюта: Національна валюта - Вона. У обігу знаходяться банкноти в 10000, 5000, 1000, 500 он і монети в 5000, 1000, 500, 100, 50, 10, 5 і 1 вону (монети гідністю в 5 і 1 вону в даний час практично не використовуються). У ході також банківські чеки номіналом від 100 тис.
геть і більш, проте при розрахунку ними на зворотному боці потрібно вказати ваш номер паспорта, адресу і телефон в Кореї, тому якщо у вас немає посвідки на проживання, розрахунок чеками практично неможливий. Практично скрізь приймаються кредитні картки VISA, American Express, Diners Club, Master Card і JCB.
Долари в багатьох магазинах і на ринку мають ходіння нарівні з місцевою валютою, проте в універмагах і крупних магазинах долари не приймають. Різниця між офіційним і ринковим курсом долара незначна.
Якщо при в′їзді до Південної Кореї у Вас були вилучені які-небудь речі, заборонені до ввезення, ви можете отримати їх назад при поверненні додому на підставі документа, який буде виданий при вилученні. Заборонений вивіз антикваріату без спеціального дозволу.
Легкозаймисті предмети, аерозолі, лак для волосся, газ для запальничок і колюще-ріжучі предмети, слід упакувати в багаж, оскільки вони не будуть пропущені в літак в ручній поклажі.
Транспорт: Национальная залізнична компанія забезпечує пасажирські перевезення між основними містами країни. У потягах курсують вагони чотирьох класів. Квитки на потяг краще купувати наперед, особливо на недільні дні і дні корейських свят.

Є также міжміські автобуси , на яких можна дістатися до будь-якого міста. Квитки бажано замовляти наперед.

Між містами, розташованими на побережжі, курсируют морські пасажирські судна .

Сеул обслуговує аеропорт “Кимпхо”. До центру Сеула можна доїхати на автобусах-експресах і таксі.

Обычные автобуси (фіолетово-білі або синьо-білі) коштують 300 он ($0,33) дрібницею. Можна також платити спеціальними жетонами, які по 290 он продаються на зупинках. Комфортабельніші - зелено-біліші автобуси, проїзд - 600 он ($0,66) і ніяких жетонів.

Сеульское метро - сучасне, чисте і швидке. Воно розбите на зони. Квиток в межах 1-ої зони, яка охоплює практично все місто, стоїть 350 он ($0,39). У другу зону - 400 он, але туристові туди рідко потрібно їхати.

Сеульские таксі діляться на звичайні і “люкс”. Звичайне таксі бере 1.000 он (трохи більше долар) за посадку і перші 2 кілометри, потім - по 100 он за 400 метрів. З півночі до 4.00 - 20% націнка. Коли швидкість таксі падає нижче 15 км/год - починає клацати по 100 додаткових он за кожні півтори хвилини.
Магазини: Крупні універмаги працюють з 10.30 до 17.30. Дрібні магазини відкриті до 22.00. Південна Корея пропонує величезний вибір порівняно дешевих товарів побутової електроніки. Головний ринок побутової електроніки розташований в Енсане. Проте митні збори помітно здорожують товари. Багато предметів першої необхідності і сувеніри продаються без податку.
Розміщення: Національне агентство підрозділяє готелі на п’ять класів, від супер люкса до готелів третього класу. Крім того, діють готелі “yogwan” (корейського типу).



Екстрені телефони: Поліція - 112, швидка допомога і пожежна команда - 119, швидка допомога для іноземців - 790-75-61.

2 комментария: